svět ekozahrad
Návrhy a realizace ekozahrad, přírodních zahrad
průběh spolupráce


Kontakt:Svět Ekozahrad
Pavlína Božková
Za Lázněmi 868
Jilemnice 514 01
pavlina@svetekozahrad.cz
Tel. +420 777 970 206

Průběh spolupráce

Jaké služby Vám nabízí Svět ekozahrad

• návrhy a realizace soukromých zahrad podle permakulturních principů
( kompletní či pouze určité části zahrady)
• návrhy a realizace rodových statků
• návrhy a realizace zelených firemních ploch
• návrhy a realizace školních, školkových zahrad a hřišť
• návrhy a realizace zajímavých zahradních prvků ( altány, meditační a relaxační místa )
• návrhy a realizace originálních zahradních prvků pro děti
• poradenství, konzultace a přednášky z oblasti ekozahrad a přírodních zahrad

Při své práci využívám znalostí existence geopatogenních zón a znalostí principů feng – šuej.

Pracuji po celé České republice.


Jak celá spolupráce probíhá ?Průběh spolupráce

Poté, co mě kontaktujete e-mailem nebo telefonicky Vám e-mailem pošlu krátký seznam přání, který velmi zjednoduší a zefektivní počáteční fázi tvorby projektu. Seznam je tvořen několika jednoduchými otázkami jako např. co chcete na zahradě mít, jak tam chcete trávit volný čas, kolik času chcete věnovat péči o zahradu atd. Jeho vyplnění Vám zabere jen pár minut a Vy si díky němu, nejlépe i s ostatními členy rodiny ujasníte Vaše přání a požadavky. Dále následuje první osobní konzultace, kdy přijedu k Vám, seznámím se s místem, Vašimi přáními a případnými představami, které společně prokonzultujeme. Provedu základní měření zahrady, během návštěvy se snažím maximálně propojit Vaše požadavky s možnostmi konkrétního místa tak, abych pro Vás navrhla fungující zahradu podle Vašich představ.
Maximálně do týdne po konzultaci Vám e-mailem pošlu 2-3 předběžné návrhy projektu. Vy si vyberete ten, který se Vám bude nejvíce líbit, úpravy jsou samozřejmě možné a díky počítačovému programu, který používám, jsou úpravy velmi rychlé. Po vzájemném odsouhlasení kalkulované ceny je podepsána smlouva o dílo.
Vámi schválený návrh po zaplacení 50% zálohy vypracuji do finální podoby.průběh spolupráce
V další fázi se domluvíme na způsobu spolupráce při realizaci Vašeho projektu.

Ceník

• Osobní konzultace ………… 500 Kč/hod + doprava ( pro běžnou zahradu u rodinného domu postačí 2-3 hodinová konzultace )         - v případě, že se dohodneme na spolupráci, částka za konzultaci je odečtena od ceny finálního projektu.  
• Doprava ………… 6 Kč/km
• Cena projektu je závislá na celkové ploše pozemku, požadavcích klienta a náročnosti projektu. Vždy je provedena předběžná kalkulace ceny projektu, jejíž cena není nikdy překročena. Po odevzdání předběžného projektu od Vás požaduji zálohu ve výši 50% z celkové předběžné kalkulované ceny projektu. Doplatek proběhne při předání finálního projektu.

Finální projekt obsahuje:

2D plán projektu v papírové podobě i na CD ( kompoziční uspořádání zahrady kreslené ručně nebo zpracované na počítači - dle vašeho výběru )
video 3D průchodu navrženou zahradou na CD, simulace růstu rostlin v reálném čase v perspektivě, vizualizace perspektivních pohledů zahrady pro Vaši lepší představivost - to vše pokud si vyberete způsob zpracování na počítači
seznam použitých rostlin s jejich fotografiemi a pokyny na pěstování na CD a kompletní cenovou kalkulaci použitých rostlin
textovou část s popisem návrhu
•podrobný a přehledný osazovací plán
pokyny na údržbu zahrady
pokyny na realizaci projektu, v případě , že si realizaci provádí zákazník sám


Spolupráce na realizaci projektu

• zákazník si realizuje projekt sám, je zde možnost dohledu např. při osazování pozemku nebo jiných náročnějších fázích realizace projektu
• kompletní realizace projektu je pro Vás zajištěna
Individuálně se lze domluvit na jakékoliv formě a rozsahu pomoci při realizaci projektu a následné údržbě. Cena realizace je kalkulována individuálně.

 

Těším se na spolupráci s Vámi.    

Pavlína - Svět Ekozahrad 

 


 

  

All rights reserved SVETEKOZAHRAD.CZ | Email: pavlina@svetekozahrad.cz