vaše časté otázky

jak dlouho trvá tvorba projektu ekozahrady?

Průměrná doba od první schůzky na pozemku klienta do odevzdání kompletně zpracovaného projektu jsou 2-3 měsíce.

jak dlouho trvá tvorba projektu ekozahrady?

podílejí se sami klienti na tvorbě projektu?

Jednotlivé kroky při tvorbě projektu jsou pravidelně konzultovány s klienty, což zajistí, že výsledný projekt je zcela v souladu s přáními a požadavky zákazníka.

kdy je nejlepší roční období na založení ekozahrady?

Po mnoholetých zkušenostech doporučuji provádět hlavní výsadby v době, kdy je v půdě nejvíce vody — na jaře a na podzim.

Chodník v přírodě

je možné navrhnout ekozahradu nebo některé ekozahradní prvky na pozemku, kde se již nachází původní okrasná zahrada?

samozřejmě. s klienty projdu jejich stávající zahradu, kdy některé původní rostliny ponecháme a doplníme nové tak, aby vznikla harmonická zahrada dle požadavků zákazníka. Určitě se nemusíte obávat, že by striktně musela pryč celá původní zahrada.

je pro mě projekt ekozahrady finančně dostupný?

Nabízím různé stupně zpracování projektů dle Vašich potřeb a finančních možností. Společně najdeme vyhovující řešení.

zajistíte pro mě i kompletní realizaci ekozahrady?

Sama moje firma realizace neprovádí, ale mohu Vám pomoci zajistit lokální zahradnickou firmu, která pod mým dohledem odborně provede realizaci Vaší nové ekozahrady.

zvládnu si ekozahradu podle projektu realizovat sám?

Součástí projektu je podrobný kompletní návod k realizaci ekozahrady, přehledné tabulky s počty jednotlivých rostlin a graficky přehledně zpracované osazovací plány, které zajistí, že realizaci zvládne opravdu každý zákazník. Nabízím také službu supervizí u realizací, kdy za Vámi na realizaci na den či více přijedu a dohlédnu, aby vše probíhalo hladce. Naučím Vás, jak správně pracovat s osazovacím plánem, sázet, mulčovat….